ART / Sculptures and works of art / Sculpture 4647105

nr 464 7105

SCULPTURE

Lenght: ()

Gips, Sign A Backlund, höjd: 62 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 250

Monday April 16 2007
at 16:37:53